Dział obsługi firm handlowych

Informacja o stopniu realizacji zamówień oraz dostępności towaru:

"INFO ISKO" - 606 120 567 (telefon czynny w godzinach od 10:00 -14:00)

 

Beata Konieczny 
kierownik działu sprzedaży

E-mail:beata.konieczny@hurtisko.pl
Tel.:32 47 38 240..42 wew. 111
Fax.:32 47 11 058

 

Agnieszka Pęczek

kierownik wydziału obsługi rynku

E-mail:agnieszka.peczek@hurtisko.pl
Tel.:32 47 38 240..42 wew. 244
Fax.:32 47 11 058

 

Genowefa Wieczorek-Pytel 
zastępca kierownika działu sprzedaży

E-mail:genowefa.wieczorek@hurtisko.pl
Tel.:32 47 38 240..42 wew. 115
Fax.:32 47 11 058

 

Renata Nawieśniak
pracownik działu sprzedaży

E-mail:renata.nawiesniak@hurtisko.pl
Tel.:32 47 38 240..42 wew. 110
Fax.:32 47 11 058

 

Mateusz Nowakowski
pracownik działu obsługi rynku

 

E-mail:mateusz.nowakowski@hurtisko.pl
Tel.:32 47 38 240..42 wew. 307
Fax.:32 47 11 058

 

Krzysztof Przybył
pracownik działu obsługi rynku

 

E-mail:krzysztof.przybyl@hurtisko.pl
Tel.:32 47 38 240..42 wew. 106
Fax.:32 47 11 058

 

Doradcy handlowi w terenie:

Marek Kroczek

Doradca handlowy

E-mail:marek.kroczek@isko.pl
Tel.:32 47 38 240..42
Fax.:32 47 11 058
 

Barbara Bazgier
Doradca handlowy

E-mail:barbara.bazgier@hurtisko.pl 
Tel.:32 47 38 240..42
Fax.:32 47 11 058
Tel.kom.:606 955 043

 

Magdalena Turczyn
Doradca handlowy

 

E-mail:magdalena.turczyn@hurtisko.pl
Tel.:32 47 38 240..42
Fax.:32 47 11 058
Tel. kom.:604 608 792

Formularz kontaktowy